Certificate in English Language Teaching to Adults

SZKOLENIA CELTA DLA NAUCZYCIELI

Certyfikat nauczania języka angielskiego dla dorosłych (The Certificate of English Language Teaching to Adults - CELTA) to kwalifikacje pedagogiczne, które pozwalają uczyć języka angielskiego w Wielkiej Brytanii i za granicą. Nasz oddział w Portsmouth prowadzi kursy CELTA przez cały rok.

Application forms

Informacje o kursie

Czym jest CELTA? +

Certyfikat Cambridge ESOL w nauczaniu języka angielskiego dla dorosłych jest jednym z czołowych światowych kwalifikacji dla osób, które chcą zostać profesjonalnymi nauczycielami języka angielskiego. Jest on uznawany na całym świecie.

Do kogo jest skierowany kurs CELTA? +

Program jest przeznaczony dla osób z małym lub bez wcześniejszego doświadczenia nauczycielskiego lub tych, którzy mają doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego (EFL) lub angielskiego dla obcokrajowców (ESOL).

Wymagania dotyczące uczestnictwa w kursie: +

  • wiek powyżej 18 roku życia
  • poziom języka angielskiego C1 ( CEFR ) lub wyżej
  • stopień naukowy
  • zaliczone zadanie z testu pisemnego i test ustny

Program kursu +

Kurs nauczy Cię zasad skutecznego nauczania. Zapewni Ci szereg praktycznych umiejętności niezbędnych do nauczania języka angielskiego dla dorosłych jak i praktyki pedagogicznej. • CELTA obejmuje pięć głównych tematów: uczniowie i nauczyciele, nauczanie i uczenie się • analiza i świadomość językowa w kontekście • umiejętności językowe: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie • Planowanie i zasoby w różnych kontekstach nauczania • rozwijanie umiejętności nauczania i profesjonalizmu

Jak będziesz oceniany? +

Będziesz oceniony w trakcie kursu, a twoja ocena końcowa jest oparta na rozwoju dokonanym w czasie kursu. Będziesz głównie ocenianiy poprzez praktykę pedagogiczną - w sumie będziesz uczyć 6 godzin w grupach o dwóch różnych poziomach zaawansowania. Będziesz również musiał złożyć cztery prace pisemne.

Wymagana frekwencja +

Wymagane jest 100% frekwencja.

Jakie kwalifikacje uzyskam po zakończeniu kursu? +

Certyfikat CELTA jest przyznawany kandydatom, którzy ukończyli kurs uzyskując pozytywną ocenę z wszystkich prac pisemnych i praktycznych. Certyfikat CELTA można wykorzystać, aby dostać pracę w szkołach językowych w Wielkiej Brytanii i za granicą. Po minimum 2 letnim doświadczeniu w nauczaniu możesz również podjąć kurs Diploma in English Language Teaching to Adults (Delta).

Kiedy należy uiścić opłatę za kurs? +

Opłata za kurs w wysokości £ 1300 zawiera opłatę egzaminacyjną Cambridge. Pełna płatność musi być dokonana na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Późne rejestracje będą przyjmowane po natychmiastowej pełnej zapłacie.

TEG Portsmouth Polityka zwrotów +

Proszę zapoznać się z dokumentem Zasady i Warunki znajdującym się na końcu formularza.

Zapisy +

Możesz zapisać się korzystając z formularza CELTA lub telefonicznie - 02392 732113. Będziesz musiał również wykonać jedno zadanie przed rozmowę kwalifikacyjną. Może ono być wysłane do Ciebie. Rozmowę kwalifikacyjna może być przeprowadzona w TEG Portsmouth bądź za pośrednictwem Skype’a (nazwa Skype : CELTAcourse).

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt - celta@tegenglish.com